GKS Katowice: Seweryn - Grzybowska, Maciążka (70. Misztal), Nieciąg, Bińkowska, Bednarz (58. Brzęczek), Turkiewicz (58. Włodarczyk), Tkaczyk (58. Nowak), Hajduk (58. Michalczyk), Słowińska, Kaczor. Trener: Karolina Koch

CWKS Resovia Rzeszów: Barszcz - Gajdur (46. Gołojuch), Michalska, Miś (70. Bukowiec), Florek, Sabuda, Czyż, Kaput, Szlęzak (46. Kowalska), Kwoka (46. Salawa), Krawczyk (51. Strasińska). Trener: Łukasz Chmura

Sędzia: Ewa Żyła (Wrocław)

Żółte kartki: Kaput (Resovia)

W 2. kolejce Ekstraligi kobiet, GKS Katowice przy Bukowej zmierzył się z Resovią Rzeszów. Spotkanie już w pierwszej połowie zostało całkowicie zdominowane przez piłkarki trener Karoliny Koch. W 10. minucie strzelanie rozpoczęła Klaudia Słowińska, a trzy minuty później prowadzenie podwyższyła Amelia Bińkowska, która wykorzystała dobre podanie z prawego sektora. W 28. minucie katowiczanki popisały się składną akcją, po której gola strzeliła Anita Turkiewicz. Jeszcze przed przerwą swoje szanse w polu karnym wykorzystały Gabriela Grzybowska i Marlena Hajduk ustalając wynik na 5:0.

To był prawdziwy nokaut dla drużyny z Rzeszowa. A już w 48. minucie na listę strzelczyń wpisała się Klaudia Maciążka, która wykorzystała bardzo dobre podanie Weroniki Kaczor. Trzy minuty później swoją drugą bramkę w tym meczu strzeliła Grzybowska. Katowiczanki miały wyraźną przewage do samego końca meczu, choć więcej bramek już nie padło i spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem podopiecznych Karoliny Koch.