Arak 50’

Piast Gliwice: Szymański - Mokwa, Pitan, Munoz, Huk (31. Liszewski) - Karbowy, Tomasiewicz - Mucha (46. Skupień), Szczepański (31. Felix), Kądzior (46. Daniel) - Rosołek.. Trener: Aleksandar Vuković

GKS Katowice: Strączek - Marzec, Jaroszek, Klemenz (31. Rogala), Komor, Czerwiński (31. Antczak) - Galán (46. Bergier), Milewski (46. Bród), Bród (31. Baranowicz), Mak - Bergier (31. Arak).. Trener: Rafał Górak

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)

W Gliwicach na ulicy Sokoła ekipy Piasta oraz GKS-u rozegrały mecz kontrolny w ramach przerwy reprezentacyjnej. Spotkanie było zamknięte dla publiczności oraz przedstawicieli mediów. Mecz kontrolny był rozegrany w formule dwa razy po 30 minut. W 50. minucie na listę strzelców wpisał sie Jakub Arak strzelając gola po podaniu Bartosza Baranowicza. W 59. minucie wyrównał z rzutu wolnego Filip Karbowy. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1