Poszukujemy pracownika do Działu Marketingu i Promocji.

Młodszy Specjalista ds. Sponsoringu i Marketingu
Miejsce pracy: Katowice
Typ umowy: Pełny etat
Dział Marketingu i Promocji

Jesteś osobą dynamiczną i kreatywną, która pasjonuje się marketingiem i sponsoringiem? Chcesz rozwijać swoją karierę w wielosekcyjnym klubie sportowym? Poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Sponsoringu i Marketingu, który dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w realizacji działań marketingowych oraz budowaniu relacji z partnerami.

Zakres obowiązków:

- Realizacja świadczeń oraz projektów wynikających z obowiązujących umów sponsoringowych we współpracy z innymi działami Klubu;
- Kontrola i nadzór zapisów umów biznesowych;
- Poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi sponsorami oraz partnerami biznesowymi;
- Przygotowywanie ofert sponsorskich oraz negocjowanie warunków współpracy;
- Monitorowanie i analizowanie efektywności działań sponsorskich;
- Współpraca z zespołem w planowaniu i realizacji kampanii marketingowych;
- Współpraca z zespołem w organizacji eventów i działań promocyjnych;
- Raportowanie wyników działań marketingowych i sponsorskich.

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe lub podjęte studia z zakresu marketingu, zarządzania, komunikacji lub pokrewne;
- Zainteresowania branżą sportową z nastawieniem na sponsoring i marketing;
- Znajomość narzędzi i technik marketingowych oraz sponsoringu;
- Zdolności analityczne i umiejętność pracy z danymi;
- Kreatywność, proaktywność i terminowość;
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B1);
- Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
- Znajomość narzędzi do zarządzania projektami;
- Dyspozycyjność - pracujemy m.in w dni meczowe (np. weekendy);
- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Po okresie próbnym (3 miesiące) możliwość kontynuowania współpracy na czas nieokreślony;
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia;
- Realny wpływ na współpracę z partnerami Klubu;
- Pracę w wielosekcyjnym Klubie (piłka nożna, siatkówka, hokej na lodzie) z dostępem na każdy mecz naszego Klubu;
- Możliwość poznania środowiska biznesowego zgromadzonego wokół Klubu;
- Możliwość realizacji innowacyjnych pomysłów;
- Dostęp do klubowej floty samochodowej oraz niezbędnych narzędzi pracy;
- Szkolenia i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji;
- Przewidywane wynagrodzenie: 3500 - 3800 netto.

Proces rekrutacyjny:

1. Weryfikacja zgłoszeń
2. Krótka rozmowa telefoniczna z wybranymi kandydatami
3. Rozmowa rekrutacyjna (ok. 45 min.) w siedzibie Klubu
4. Wybór kandydata bądź krótka dogrywka w formie online

Jeśli jesteś zainteresowany(a) naszą ofertą i spełniasz powyższe wymagania, wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: [email protected] z dopiskiem PRACA GKS KATOWICE.
Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w GieKSie. Czekamy na Twoje zgłoszenie do 4.07.2024