Dołącz do nas i podejmij pracę w GKS-ie Katowice.

GKS GieKSa Katowice poszukuje pracownika na stanowisko młodszego specjalisty ds. sponsoringu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
-> realizacja świadczeń oraz projektów wynikających z obowiązujących umów sponsoringowych we współpracy z innymi działami Klubu;
-> kontrola i nadzór zapisów umów biznesowych;
-> budowanie i utrzymywanie relacji oraz regularnego kontaktu z partnerami;
-> tworzenie ofert sponsoringowych dla potencjalnych partnerów;
-> samodzielne budowanie bazy partnerów i odbywanie spotkań;
-> raportowanie wykonanych działań;
-> monitorowanie rynku sponsoringu sportowego.

OFERUJEMY
-> po okresie próbnym (3 miesiące) możliwość kontynuowania współpracy na czas nieokreślony;
-> realny wpływ na współpracę z partnerami Klubu;
-> pracę w wielosekcyjnym Klubie (piłka nożna, siatkówka, hokej na lodzie);
-> możliwość poznania środowiska biznesowego zgromadzonego wokół Klubu;
-> możliwość realizacji innowacyjnych pomysłów;
-> dostęp do klubowej floty samochodowej oraz niezbędnych narzędzi pracy;
-> przewidywane wynagrodzenie: 3000 - 3500 netto.

OCZEKUJEMY
-> umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
-> znajomości języka angielskiego;
-> zainteresowania sponsoringiem oraz branża sportową;
-> dyspozycyjności - pracujemy m.in w dni meczowe (np. weekendy);
-> łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych;
-> kreatywności, samodzielności, rzetelności i terminowości;
-> inicjatywy w działaniu;
-> umiejętności pracy zespołowej;
-> chęci własnego rozwoju.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy wysyłać do dnia 15 października br. na adres mailowy: [email protected] z dopiskiem w tytule maila: Praca.

Wraz z CV i listem powinna być przesłana podpisana klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych w rekrutacji (dostępna TUTAJ):
Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania moich danych w celu rekrutacji, a którą przedkładam wraz z CV i listem.