W 31. kolejce spotkań Fortuna 1 Ligi, GKS Katowice zmierzy się przy Bukowej ze Stalą Rzeszów. Mecz odbędzie się w sobotę 4 maja o godz. 20:00.

Za nami emocjonujące spotkanie w Warszawie, gdzie GKS Katowice pokonał miejscową Polonię 2:1. W 90. minucie Arkadiusz Jędrych wyrównał po trafieniu z rzutu karnego, a kilka minut później precyzyjny strzał głową Jakuba Araka dał nam prowadzenie. Ostatecznie GieKSa po piorunującej końcówce wracała do Katowic z kompletem punktów. Katowiczanie z dorobkiem 50 punktów zajmują 4. miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. - Moja drużyna wykazała się ogromną determinacją i wolą walki. Dzięki temu zdobyliśmy trzy punkty - mówił po meczu w Warszawie trener Rafał Górak. W starciu 31. kolejki katowiczanie podejmą przy Bukowej Stal Rzeszów. Ten mecz odbędzie się w sobotę 4 maja o godz. 20:00.

Informacja o biletach TUTAJ

Spotkanie GKS Katowice - Stal Rzeszów można obejrzeć na kanale Poslat Sport Premium 1 oraz w internecie w modelu subskrypcyjnym na platformie Polsat Box Go lub w formule PPV w centrum meczowym STATSCORE.

Stal Rzeszów notuje serię siedmiu meczów bez porażki. Podopieczni trenera Marka Zuba są na 10. miejscu z dorobkiem 42 punktów i nadal walczą o pozycję zapewniającą grę w barażach. W poprzedniej kolejce Stal na własnym boisku pokonała lidera tabeli - Lechię Gdańsk, strzelając silnemu rywalowi aż cztery gole. Najlepszym strzelcem Stali jest Adler Da Silva z dorobkiem ośmiu goli, ale przez kontuzję został wykluczony z gry do końca sezonu. Ważnym ogniwem składu rzeszowian jest 35-letni Andreja Prokić, który w swoim piłkarskim CV ma również występy dla GKS-u Katowice.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ:

► Przygotowaliśmy specjalną promocję - przed rozpoczęciem meczu wszystkie żółte t-shirty kupicie taniej o 20%! Zapraszamy do punktów sprzedaży.
► Biuro Obsługi Kibica otwarte od godz. 17:00
► Kasy przed meczem otwarte od godz. 18:00
► Bramy stadionu otwieramy o godz. 18:30
► Relacja LIVE - gkskatowice.eu i na naszych profilach na FACEBOOKU oraz X.
► Gastronomia na stadionie - SPRAWDŹ
► Na meczu wyjątkowo krupniok z grilla w cenie 15 zł albo zestaw promocyjny krupniok + piwo za 25 zł.

Jeśli dopisze aura, obok trybuny głównej rozstawiona zostanie specjalna strefa dla dzieci z dmuchańcami, bramką strzelnościową i innymi atrakcjami. Młodych kibiców zapraszamy do kibicowania GieKSie z sektora 2 Trybuny Głównej. Przypominamy, że partnerem sektora rodzinnego są Trójkolorowe Piotrowice.

Sędzią głównym sobotniego meczu będzie Damian Kos z Gdańska. Na liniach natomiast staną Bartosz Heinig i Dariusz Bohonos, z kolei sędzią technicznym został Mateusz Piszczelok. Za analizę VAR odpowiadać będą Jacek Małyszek oraz Karol Iwanowicz. W spotkaniu rundy jesiennej GieKSa grała na stadionie Stali i choć prowadziła 2:0 dzięki trafieniom Sebastiana Bergiera i Dawida Brzozowskiego, ostatecznie zespoły podzieliły się punktami po dwóch golach Adlera Da Silvy w ostatnich kilkunastu minutach starcia. Przed nami 29. mecz w historii ligowej rywalizacji zespołów z Katowic oraz Rzeszowa. GieKSa wygrała osiem z nich, a 14 razy zespoły dzieliły się punktami.