W niedzielę 8 października GKS zagra przy Bukowej. Bramy stadionu otwieramy o godz. 16:30. Na kibiców będzie czekało miasteczko INEA, oferta cateringowa oraz punkty sprzedaży oficjalnego sklepu GieKSy.

GKS Katowice liczy na przełamanie złej serii. Ostatnie trzy ligowe mecze podopieczni trenera Rafała Góraka zakończyli bez zdobycia punktów. W spotkaniu 10. kolejki GieKSa musiała uznać wyższość Odry Opole na wyjeździe. Gospodarze wyszli na prowadzenie dzięki bramce Dina Suli w drugiej połowie meczu. Swojej przewagi pilnowali do samego końca. - Złość jest ogromna, bo byliśmy w swoich działaniach ofensywnych mizerni. Jesteśmy rozczarowani i jest nam przykro także z uwagi na kibiców, którzy nas dopingowali - mówił po meczu w Opolu trener Górak. W niedzielę 8 października o godz. 18:00 GKS Katowice na własnym stadionie zmierzy się z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Informacja o biletach TUTAJ

Spotkanie GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza można obejrzeć w internecie w modelu subskrypcyjnym na platformie Polsat Box Go lub w formule PPV w centrum meczowym STATSCORE.

Nasz kolejny rywal ma na swoim koncie 15 punktów, zatem jedno oczko więcej od GieKSy. Niecieczanie nie przegrali żadnego z ostatnich sześciu meczów i do Katowic na pewno przyjadą zdeterminowani, aby walczyć o pełną pulę. W ostatnim meczu zespół prowadzony przez trenera Mariusza Lewandowskiego bezbramkowo zremisował z Lechią Gdańsk po wyrównanym spotkaniu. Najlepszym strzelcem Termaliki jest Jakub Branecki, który ma na swoim koncie cztery trafienia. Do Niecieczy młody gracz trafił latem tego roku z drugoligowej Olimpii Elbląg.

Zachęcamy do tego, by przy Bukowej pojawić się możliwie jak najszybciej, aby uniknąć kolejek i skorzystać z dostępnych atrakcji oraz oferty cateringowej. Bramy na stadion otwieramy o godz. 16:30!

CO MUSISZ WIEDZIEĆ:
► Biuro Obsługi Kibica otwarte od godz. 14:00
► Kasy przed meczem otwarte od godz. 16:00
► Bramy stadionu otwieramy o godz. 16:30
► Gastronomia na stadionie - SPRAWDŹ
Miasteczko INEA przy Bukowej
► Tylko przed meczem, koszulka kibica w promocyjnej cenie - SPRAWDŹ!
► Relacja LIVE - gkskatowice.eu i na naszych profilach na FACEBOOKU oraz X.

Przypominamy, że wszystkie dzieci do lat 13 wchodzą na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

W przerwie meczu odbędzie się konkurs rzutów karnych. Wszystkich kibiców, którzy złapią piłeczki rzucone w trybuny przed rozpoczęciem spotkania, zapraszamy do budynku klubowego zaraz po zakończeniu pierwszej połowy meczu. Do wygrania będą GieKSiarskie nagrody!

Sędzią głównym niedzielnego meczu będzie Albert Różycki z Łodzi. Na liniach natomiast staną Piotr Szubielski i Łukasz Siercha, z kolei sędzią technicznym został Marcin Bielawski. Za analizę VAR odpowiadać będą Marcin Kochanek i Szymon Łężny. Ostatni mecz pomiędzy zespołami z Niecieczy i Katowic odbył się w lutym tego roku. GKS zremisował na wyjeździe 1:1. Bramkę dla GieKSy strzelił Mateusz Marzec. Spotkanie następnej kolejki będzie szesnastym w rywalizacji zespołów. GieKSa ma szansę poprawić bilans, bowiem dotąd pokonała Niecieczę tylko raz. W meczu nie zagrają pauzujący za kartki Shun Shibata oraz Arkadiusz Jędrych, który po meczu w Gdańsku został zawieszony na dwa mecze ligowe.