Programy społeczne

GKS Katowice przywiązuje ogromną wagę do przeprowadzania akcji społecznych. Uważamy, że to bardzo ważny element w działaniu klubu,. Ich celem jest przede wszystkim aktywizacja dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz zaszczepianie w nich ducha sportowej rywalizacji. Za równie ważne uznajemy uświadamianie młodych ludzi o działalności katowickiego klubu.

Nasze projekty

"Zagraj na Bukowej" to nasz flagowy projekt społeczny, który cieszy się największym zainteresowaniem wśród mieszkańców Katowic oraz miast ościennych, takich jak Mysłowice czy Jaworzno. Każda edycja gromadzi coraz większą liczbę uczestników i wyłania młode talenty piłki nożnej.

Akcja "Szkoła” to projekt, dzięki któremu uczniowie mogą spędzić lekcje wf-u razem z piłkarzami GKS-u, nauczyć się kulturalnego dopingu i rozwinąć swoje umiejętności piłkarskie.

„Klasowa Bukowa” to darmowe bilety na domowe mecze GKS-u Katowice dla grup zorganizowanych z różnych placówek. Dzięki temu młodzi kibice mogą poczuć atmosferę stadionu przy Bukowej i dopingować trójkolorowych bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

„Trójkolorowy Przedszkolak” to projekt, dzięki któremu dzieci w wieku przedszkolnym mogą w towarzystwie zawodników reprezentujących GKS Katowice spędzić czas na grach i zabawach ruchowych oraz na poznawaniu zasad pozytywnego dopingowania.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Główny sponsor klubu