KARTA KIBICA

Karta Kibica GKS-u Katowice łączy w sobie dwie funkcje: dokumentu uprawniającego do wejścia na stadion (w ramach zakupionego biletu/karnetu) oraz środka płatniczego służącego do płatności bezgotówkowej na stadionie. Dzięki Karcie Kibica posiadacze karnetów mogą też liczyć na zwrot środków za przegrane lub zremisowane przez GKS Katowice mecze na Bukowej.

Kartę Kibica można wyrobić w sklepie "Strefa GieKSy" znajdującym się na stadionie przy ul. Bukowej 1 na pierwszym piętrze p. 145 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00) oraz w dniu meczowym w kasach na stadionie. Wyrobienie Karty Kibica trwa minutę i kosztuje 5 zł. Przy jej wyrobieniu najwygodniej jest posiadać przy sobie dokument tożsamości, jednak wystarczy tylko podać: imię, nazwisko i nr PESEL.

Pamiętaj, że na stadionie GKS-u Katowice obowiązuje wyłącznie system płatności bezgotówkowej. W każdej chwili można doładować swoje konto dzięki aplikacji na stronie bilety.gkskatowice.eu, kasach, w "Strefie GieKSy" oraz w mobilnych punktach na terenie obiektu.

Wszelkie wątpliwości rozwiewamy w odpowiedziach na najczęściej zadawane pytania.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami. Pisz na E: bilety(at)gkskatowice.eu lub dzwoń pod T: 725 250 896.

Oficjalny partner klubu
Strategiczny sponsor klubu
Główny sponsor klubu