Przegrany mecz kontrolny

07.10.2017 14:21

W sparingu rozegranym w sobotnie popołudnie we Wrocławiu, GKS Katowice przegrał z ekstraklasowym Śląskiem 0:3 (0:0).

W pierwszej połowie trener Piotr Mandrysz zdecydował się wystawić skład, który już w pierwszym kwadransie gry stworzył sobie cztery dogodne sytuacje, jednak ich nie wykorzystał. Śląsk także odpowiedział kilkoma groźnymi atakami, jednak defensywy obu drużyn nie popełniały większych błędów i do przerwy nie padło żadne trafienie. Po zmianie sztab szkoleniowy GieKSy postanowił wystawić na boisko eksperymentalne zestawienie i przeprowadził zmiany. Wykorzystał to Śląsk, który był skuteczniejszy w końcówce spotkania i w nieco ponad kwadrans zapewnił sobie zwycięstwo.

Śląsk Wrocław - GKS Katowice 3:0 (0:0)

Bramki: 1:0 - Kosecki (73.), 2:0 - Piech (74.), 3:0 - Piech (89.)

GKS Katowice: Nowak, Skrzecz, Midzierski, Kamiński, Mączyński, Sulek, Pleva, Błąd, Plizga, Cerimagić, Yunis oraz Wierzbicki, Garbacik, Kalinkowski, Goncerz, Prokić, Mokwa, Frańczak, Słomka.