• Pająk (24)
  • Klyta (68)

GKS Katowice: Ludwiczak - Wojtas, Hajduk, Konieczna, Wieczorek (77. Łąckiewicz-Oślizło) - Koch, Nosalik, Kowalska (46. Luty) - Kil, Matusik (46. Dec), Czekała (62. Noras).

Gol Częstochowa:

Katowiczanki zdobywanie bramek w meczu z Gol-em Częstochowa rozpoczęły bardzo szybko. Pierwszy gol dla drużyny GKS-u padł już w pierwszej minucie spotkania. Z rzutu rożnego wrzucała Marlena Konieczna, a Marlena Hajduk głową wpakowała piłkę do siatki. Sześć minut później Natalia Nosalik odebrała futbolówkę stoperce rywalek i będąc w sytuacji sam na sam z bramkarką strzeliła pod poprzeczką. Kilka minut później było 3:0. Nosalik ponownie pokonała bramkarkę gości. W 24. minucie gry rywalki wykorzystały błąd obrony GKS-u i strzeliły kontaktową bramkę. Chwilę później zawodniczka z Częstochowy wyszła sam na sam z bramkarką GieKSy, jednak górą była Jessica Ludwiczak. Akcję później stuprocentową sytuację na podwyższenie wyniku zepsuła Oliwia Kil. W 34. minucie swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu zdobyła Natalia Nosalik. W ostatniej minucie pierwszej części meczu Klaudia Matusik strzeliła na 5:1. A zagrywała jej … Nosalik.

W 60. minucie gry Trójkolorowe cieszyły się z szóstego trafienia w tym meczu. Natalia Nosalik zagrała do Karoliny Dec, a ta z bliskiej odległości skierowała piłkę do bramki. Osiem minut później rywalki wykorzystały prosty błąd GKS-u i zdobyły drugiego gola. W 75. minucie w polu karnym sfaulowana została Oliwia Kil. Do piłki odeszła Marlena Konieczna i katowiczanki podwyższyły bramkową przewagę. Chwilę później na 8:2 strzeliła Aleksandra Noras. Ostatnia bramka w meczu 5. kolejki pomiędzy GKS-em a Gol-em padła w 82. minucie. Wynik spotkania na 9:2 ustaliła Oliwia Kil, której asystowała Natalia Nosalik.