Sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry 5 minut.

Kontra GieKSy. Strzał Goncerza z dystansu daleki od celu.

Ależ okazja Goncerza. Z jedenastu metrów posyła on jednak piłkę ponad bramką.

Ostatnia zmiana w GieKSie. Peter Sulek wchodzi za Łukasza Zejdlera.

• 84 min

Znowu groźnie pod naszą bramką. Przed stratą gola znowu ratuje nas Nowak.

• 80 min

Dobra okazja dla gości. W ostatniej chwili napastnika Miedzi uprzedza Sebastian Nowak.

• 78 min

Zmiana w Miedzi. Boisko opuszcza na noszach kontuzjowany Santana. W jego miejsce Paweł Zieliński.

• 74 min

Druga zmiana w GieKSie. Andreja Prokić opuszcza boisko. Za niego wchodzi Armin Cerimagić.

• 73 min

Strzał Kulińskiego wysoko nad bramką.

• 71 min

Groźna akcja Miedzi. Głową strzelał Bartulović, ale piłka przeleciała obok słupka.

• 67 min

Strzał z główki Jakuba Vojtusa mija o kilka metrów poprzeczkę naszej drużyny.

• 65 min

Strzał Midzierskiego pewnie broni Sapela.

• 65 min

Okazja Grzegorza Goncerza. Strzał w ostatniej chwili zablokowany przez obrońcę. Będziemy mieć rzut rożny.

• 64 min

Gol dla GieKSy! Dośrodkowanie na bramkę zamienia Wojtek Kędziora.

• 62 min

Zmiana w zespole GieKSy. Za Pawła Mandrysza na boisku melduje się Grzegorz Goncerz

• W środę zapraszamy na Bukową na mecz naszych piłkarek

Strzał Słomki z dystansu z problemami, ale obroniony przez Sapelę.

Kolejna zmiana w Miedzi. Jakub Vojtus zmienia Fabiana Piaseckiego.

Okazja dla Miedzi. Dośrodkowanie Piaseckiego wybija jednak Lukas Klemenz. Rzut rożny dla gości.

Bliski swojego trafienia tym razem Prokić. Strzał zablokowany jednak przez obrońców Miedzi.

Kolejna próba Błąda. Tym razem ładny strzał z dystansu obroniony na raty przez bramkarza gości.

Adrian Błąd bliski swojego gola. Znowu jednak piłka przelatuje ponad poprzeczką.

Niecelne dośrodkowanie Zejdlera z rzutu wolnego.

Rozpoczynamy drugą połowę meczu.

• 45+2 min

Sędzia odgwizduje koniec pierwszej odsłony spotkania.

• 45+2 min

W ostatniej akcji pierwszej połowy bliski strzelenia bramki Kędziora. Po raz kolejny jednak strzał obroniony przez bramkarza Miedzi.

Żółta kartka dla Bartulovicia.

Sędzia do pierwszej połowy spotkania dolicza 2 minuty.

Druga sytuacja stuprocentowa Adriana Błąda. Jego strzał z główki z trzech metrów ląduje jednak w rękach bramkarza gości.

Kolejna dobra okazja GieKSy. Znów niecelnie Kędziora.

Wrzutka Kulińskiego z rzutu wolnego. Piłka mija wszystkich zawodników i od bramki rozpocznie Sapela.

Kontra Miedzi zatrzymana przez Kulińskiego.

Fragment naprawdę dobrej gry naszego zespołu. Wciąż jednak bez bramek.

Zmiana w zespole Miedzi. Za Łukasza Gargułę wchodzi na boisko Kornel Osyra.

Ładny strzał Frańczaka z ostrego kąta. Bramkarz odbija piłkę na rzut rożny.

Żółta kartka dla Prokicia.

Ładna wrzutka Frańczaka w pole karne. Piłkę strąca lekko obrońca, przez co strzał Kędziory niecelny.

Próba strzału z dystansu Kulińskiego. Piłka jednak wędruje wysoko nad bramką.

Bartulović z rzutu wolnego w pole karne, piłka jednak mija wszystkich. Od bramki zacznie Nowak.

Prokić ładnie przerzuca piłkę na narożnik pola karnego. Jednak strzał Mandrysza zbyt prosty dla bramkarza gości.

Bardzo ładna akcja GieKSy. Błąd dorzuca piłkę do Kędziory, ten jednak zostaje w ostatniej chwili uprzedzony przez obrońcę.

Agresywne wejście Bartczaka. Sędzia jednak udziela mu tylko upomnienia.

Ależ to była okazja! Błąd pomylił się jednak z bliskiej odległości strzelając w poprzeczkę.

Prokić sprytnie wykorzystuje zawahanie obrońców i wychodzi sam na sam z bramkarzem. Zostaje jednak sfaulowany przez obrońcę. Czerwona kartka dla De Amo.

Strzał Santany z dystansu jednak daleko obok słupka. Od bramki Nowak.

Przez większy czas to zespół GieKSy utrzymuje się przy piłce.

Ciekawa akcja Miedzi, jednak Nowak uprzedza Piaseckiego.

Bardzo ładna wrzutka, jednak Klemenz z bliska posyła piłkę nad bramką.

Prokić w pole karne, jednak obrońca wybija piłkę na rzut rożny.

Zaczynamy pierwszą połowę meczu!

• Przed rozpoczęciem dzisiejszego spotkania miała miejsce minuta ciszy dla zmarłych kibiców GieKSy - Lohena oraz Przemka.

• Trójka sędziowska wraz z zawodnikami wychodzi na murawę.

• Zawodnicy już rozgrzani i gotowi do gry. Za kilka chwil zaczynamy!